O mnieNazywam się Milena Dzienisiewicz i jestem psychologiem - psychoonkologiem. W mojej pracy specjalizuję się w pomocy dorosłym osobom chorym onkologicznie, a także ich bliskim.
 
Drogę do zawodu psychologa rozpoczęłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra psychologii w 2008 roku.  Następnie ukończyłam studia podyplomowe na kierunku psychoonkologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Bardzo istotne jest dla mnie stałe podnoszenie kwalifikacji - obecnie jestem w trakcie certyfikacji
w terapii metodą Simontona. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Psychoonkologią zajęłam się przede wszystkim dlatego, że doskonale rozumiem jak trudna potrafi być walka z nowotworem. Wiem też, jak istotne jest wsparcie w trakcie leczenia. Sama doświadczyłam choroby nowotworowej, a od kilkunastu lat towarzyszę też mojej mamie w procesie leczenia onkologicznego.

Jako psychoonkolog pomagam pacjentom w przezwyciężaniu trudności związanych z chorobą,
na każdym jej etapie. Na moje wsparcie mogą liczyć także osoby towarzyszące choremu w procesie leczenia. Wszystkim pacjentom zapewniam moje pełne zaangażowanie - dobrze wiem, że każdy może odnaleźć w sobie siłę, aby przezwyciężać trudności w walce z nowotworem.